Kniha návštev

Vaša spokojnosť s ubytovaním, Vaše referencie – naša najlepšia reklama!

10 názorov na “Kniha návštev

 1. METTALEX s.r.o.

  Naša firma využíva toto ubytovacie zariadenie pravidelne už dlhší čas a za celý team musím povedať,že je to jedna z mála ubytovní na Slovensku,ktorá poskytuje všetko, čo má! Moderné vybavenie izieb, čistota v celom priestore a čo je pre nás najväčšia pridaná hodnota,je prístup personálu.Ochotní,milí ľudia,skvelá komunikácia a prístup. Veľmi ich chválime a kedykoľvek budeme pôsobiť v okolí Púchova,toto bude jediná naša voľba ubytovania.
  Ďakujeme 🙂

 2. ing. Michal Střecha

  Výborné jednání a ochota majitelů! S ubytováním jsem byl vždy spokojený. Je zde vždy čisto a uklizeno každý den. Pokoje jsou nově vybavené a prostorné. Každý pokoj má svoji ledničku, TV a skříně. Navíc je zde WIFI a plně vybavená kuchyňka a sociální zázemí. Poměr cena kvalita hodnotím na výbornou!

 3. tono

  bol som tu ubytovaný na dlhšie obdobie a naozaj ma milo prekvapila táto ubytovňa, ako píšu aj ostatný a stým len súhlasím, čistota izieb je u majiteľa priorita, večer kľud čo som ocenil po celom dni v robote, až budem mať niekedy prácu v tejto lokalite určite sa sem rád vrátim.

 4. Juro

  Ubytovanie čisté, prístup od majiteľa perfektný, vrelo doporučujem, každý deň som mal izbu upratanú nato že je to len ubytovňa tak klobúk dole

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *